img
AGARANTİ

Müşteri Memnuniyeti

Agaranti Dalgıç Pompa Motor Otomasyon olarak Müşterilerimize karşı dürüst, saygılı ve şeffafız. Müşteri memnuniyeti endeksini titiz bir şekilde inceliyor ve bu doğrultuda tüm ürün ve hizmetlerimizi tüketicilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yeniliyor ve şekillendiriyoruz. Bu doğrultuda ürün ve hizmetlerimizin her aşamasında kalite ve verimlilik artışı için yeni ar-ge çalışmaları ile geliştirmeye çalışıyoruz.
Çağımızdaki hızlı gelişim ve değişimle birlikte tüketici beklentileri bilinçli ürün ve hizmet için önemli bir referans noktasıdır.
Bir firma faaliyetlerine gelecekte de devam edebilmesi için, tüketiciyi anlaması, ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermesi gerekmektedir.
Bizler Agaranti Pompa olarak, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan,çevreyi ve doğayı sürdürülebilir bir şekilde ele alan, saygı, sorumluluk, güven ve değer/kalite/fiyat dengesi unsurlarını göz önünde bulunduran ve kolay ulaşılabilir olan bir ürün ve hizmet modelini benimseyerek günümüz ve gelecekteki tüketici profilinin ihtiyaç ve beklentilerini anlıyoruz.
Günümüzün ve geleceğin bilinçli tüketicisi, ilk olarak satın aldığı ürünün ihtiyacını tam olarak karşılanmasını ister, ikinci olarak ürün yada hizmet fiyatının kazandırdığı katma değerle orantılı olmasına dikkat eder sonra da aynı kaliteli ürüne yada hizmete daha fazla para ödemek istemez, Agaranti Pompa bu bilinç ve sorumlulukla üretim politikasını sürdürmektedir.
Günümüz ve geleceğin tüketicisi satın aldığı ürün ve hizmetin muhtemel problemlerinde makul bir sürede firmanın yetkililerine ulaşmak isteyecektir. Bu yüzden Agaranti Pompa olarak kolay ulaşılabilir olmayı, temel prensiplerimiz arasında saymaktayız. Böylece müşterilerimizle aramızda güçlü bir güven tesis etmekteyiz.

Yenilikçilik

Agaranti Dalgıç Pompa Motor Otomasyon yeni teknolojileri yakından takip eder. Dünyada tüketilen elektriğin %20’sinin pompalar tarafından tüketildiğinin bilinci ile, daha yüksek verimli pompalar kullanmak için kendi bünyesinde bulunan Pompa Test ünitesinde gerekli Analizlerini gerçekleştirir. Bu sebeple AR-GE’ye yüksek bütçe ayırır ve konusunda uzman kişileri bünyesinde istihdam eder.

Çalışanlarımız

Agaranti Dalgıç Pompa Motor Otomasyon olarak En önemli kaynağımız çalışanlarımızdır. Sürekli gelişim için çalışanlarımıza yatırım yapmak politikamızın ayrılmaz bir parçasıdır. Kalitemizin gücü teminatı tüm çalışanlarımızdır. Agaranti Dalgıç Pompa Motor Otomasyon  Firması Olarak Profesyonel Dalgıç Pompa Motor Montajı Ekibimiz ile Kayseri İli ve ilçeleri (Develi Tomarza Bünyan Yeşilhisar İncesu Pınarbaşı Sarız ve çevre illerde Nevşehir Yozgat Sivas Niğde) Vinç ile dalgıç pompa montajı, dalgıç pompa ile kuyu testi ve kuyu denemesi, sondaj kuyusu kamera ile izleme dalgıç pompa motor sarım ve bakımları, sondaj kuyusu arızaları için servis, dalgıç pompa panosu, sürücülü panolar için profesyonel vinç ekibimizle hizmetinizdeyiz

Yukarı